St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna

  • 75 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 μπάνια

Το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna Βουδαπέστη με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει στους επισκέπτες τζακούζι και σάουνα, και βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από το Εθνογραφικό Μουσείο της Ουγγαρίας. Το Μουσείο Aquincum απέχει σχεδόν 6 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα 75 τ.μ., ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός Σταθμός Nyugati βρίσκεται σε απόσταση 900 μέτρων.

Το κατάλυμα προσφέρει σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας.

Στους επισκέπτες του διαμερίσματος παρέχονται ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και γυάλινα σκεύη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από το Κτίριο του Ουγγρικού Κοινοβουλίου. Το Θέατρο Μαριονετών της Βουδαπέστης είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται σχεδόν 1 χλμ. από το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna. Μπορείτε επίσης να πάτε στον Προμαχώνα των Ψαράδων που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Η στάση λεωφορείων Marko utca είναι σε απόσταση 450 μέτρων και ο σταθμός του μετρό Πλατείας Kossuth σε απόσταση 900 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna Βουδαπέστη
Blue Danube Apartment Downtown With Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Blue Danube Apartment Downtown With Free Parking

9.0
Άριστο 121 σχόλια
64 μ από το κατάλυμα
USD 137 USD 123
ανά νύχτα
Cheerful Studio In The City Center
Τιμή μόνο για κινητά

Cheerful Studio In The City Center

192 μ από το κατάλυμα
Luxury California Designed Home
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury California Designed Home

302 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Nyugati station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Αναψυχή

    • Κέντρο Spa
    • Σάουνα
    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας2020/6208852
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna;
      Το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna είναι στο κέντρο της Βουδαπέστης, κοντά σε Εθνογραφικό Μουσείο της Ουγγαρίας.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna περιλαμβάνουν Προμαχώνας των Ψαράδων, Μουσείο Ακουίνκουμ καθώς και Κουκλοθέατρο της Βουδαπέστης.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna;
      Η διαμονή στο το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna κοστίζει 279€.
    • Στο το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna περιλαμβάνουν Europa Bisztro και iMeg Cafe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 75 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Nyugati station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    St Stephen Luxury Suite With Jacuzzi And Sauna Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο